+38 (0332) 77 48 00
 +38 (0332) 78 48 78
Меню

Контактні лінзи Zeiss AG


Zeiss AG відома німецька компанія  у світі оптики. Має більш як півстолітню історію. Сьогодні - це величезний концерн на ринку оптику, а починалося все з маленької майстерні .


Початком успіху компанії можно вважати створення особливого мікроскопа. Виробник Zeiss AG на початку свого заснування спеціалізувалась на виробництві нестандартних мікроскопів.


Поступово набираючи обертів і розвиваючись компанія почала розширюватись і виходити на світові ринки.


Сьогодні  Zeiss AG - це величезний концерн який працює в декількох напрямках оптики. Компанія виробляє не лише мікроскопи, але й контактні лінзи, оптичні прилади, приціли для зброї.


З розвитком революційних технологій концерн Zeiss AG почав виробляти навіть елементи для сотових телефонів. З 2005 року  концерн Zeiss AG почав тісну співпрацю з компанією Nokia.


Річ йде про виробництво оптики для фотокамер і сотових телефонів.Немалу роль зіграла компанія і в створенні якісних і високоточних  оптичних прицілів. На сьогодні приціли компанії Zeiss AG досить популярні як у військовій зброї так і в мисливській.


Окремо варто зазначити про контактні лінзи від Carl Zeiss  які можна купити в інтернет - магазині Віденська оптика. Ці лінзи мають дуже тонкий профіль,особливо краї.


Не створюють дискомфорт, тому носити їх набагато зручніше, ніж аналоги. Крім того контактні лінзи компанії Zeiss AG захищають очі від ультрафіолетового проміння, що так вигідно виділяють їх серед інших лінійок контактних лінз.Немає товарів для відображення.