+38 (0332) 77 48 00
 +38 (0332) 78 48 78
Меню

Сонцезахисні окуляри Style Mark


StyleMark - досить відома оптична компанія в США до складу якої входить більш як 20 брендів. В 2007 році компанія StyleMark купляє такий відомий бренд як POLAROID і тим самим ще більше розширює свій ринок сонцезахисних окулярів на світовому ринку, а також стає найбільшою оптичною компанією в середній ціновій категорії.

На сьогоднішній день компанія є лідером по продажам сонцезахисних окулярів, оправ і лінз в Європі. Соцезахисні окуляри StyleMark добре відомі в світі завдяки використанню в них поляризаційних лінз.

Звичайні сонцезахисні окуляри просто в рівній мірі блокують інтерферуюче світло, пропускаючи тільки таке світло, яке може бути безпечне і якнайкраще оброблене оком. На сьогодні всі сонцезахисні окуляри забезпечені поляризаційними лінзами, спеціальне покриття захищає від запітніння.

Не залишить байдужим і дизайн сонцезахисних окулярів. Для жінок можна підібрати цікаві моделі зі стразами, або ж можливо вас зацікавлять змінні лінзи з різними світловими фільтрами.

Також компанія StyleMark працює в напрямку дитячих окулярів, де також представлена лінія дитячих сонцезахисних окулярів.Всі колекції компанії включають найновіші технології і високоякісні матеріали з сучасним дизайном. Купити сонцезахисні окуляри компанії StyleMark можна в інтернет-магазині Віденська оптика. Ви будете приємно здивовані поєднанням якості та дизайну.


Немає товарів для відображення.