+38 (0332) 77 48 00
 +38 (0332) 78 48 78
Меню

Сонцезахисні окуляри Moschino

В наявності

9.135 грн.

  • Виробник: MOSCHINO
  • Артикул: ML 571S 03

В літній період просто не обійтися без сонцезахисних окулярів. Це не лише модний аксесуар, а й невід'ємний атрибут для захисту очей. Людям, які турбуються про своє здоров'я просто не обійтися без них. Пряме попадання ультрафіолетового випромінювання на оболонку ока надзвичайно шкідливе.


Але з сонцезахисними окулярами Moschino  ML 571S 03 цю проблему легко вирішити. Це сучасна модна жіноча модель, форма якої має назву “котяче око”. Серед інших форм їх вирізняє піднятий зовнішній верхній кут. Верхня частина оправи помітно товстіша ніж нижня, вона ніби повторює лінію брів. Матеріал оправи і завушника комбінований (метал поєднується з пластиком).


Лінзи коричневого кольору з полікарбонатного матеріалу, який забезпечує двосторонній захист від ультрафіолетового випромінювання.

Перевагою моделі Moschino  ML 571S 03 є її універсальність. Вона підходить для представниць прекрасної статі різного віку (для юних і зрілих), з різною формою обличчя (овальне, кругле), з різним кольором волосся (брюнетки, блондинки, рижі).


В інтернет-магазині "Віденська Оптика" ви зможете купити цю модель вигідно, зручно та швидко. Ми гарантуємо вам довготривалу експлуатацію, простий догляд, високий ступінь захисту очей, відповідність модним тенденціям.

Специфікація

Написати огляд

    Поганий           Хороший