+38 (0332) 77 48 00
 +38 (0332) 78 48 78
Меню

Багатофункціональні розчини

Люди, які носять лінзи знають, що невід'ємним атрибутом, додатком до них є розчин для контактних лінз. Адже чисті лінзи - це запорука здоров'я ваших очей.

Важливо, щоб розчин виконував максимальну кількість функцій і міг впоратися з чималим переліком проблем.

 

Багатофункціональні розчини - це оптимальний варіант, адже наявність різних компонентів, які входять до його складу, гарантують виконання широкого спектру функцій та завдань.


До прикладу, дезинфікуючі компоненти розкладаються на кисень, воду та солі. За рахунок утворення молекулярного кисню на поверхні рогівки ока підвищується життєздатність її клітин. Очищуючі компоненти знижують утворення ліпідів, протеїнів та неорганічних з'єднань на поверхні контактних лінз. Зволожуючі компоненти змочують поверхню лінз, чим забезпечують їхнє комфортніше носіння.


Тобто багатофункціональні розчини  призначені для щоденного очищення, видалення білкових і жирових відкладень з поверхні контактних лінз, знезараження, ополіскування і їх зберігання.


Але, разом з тим, при високих очисних і дезинфікуючих властивостях ці розчини не повинні викликати подразнень чи алергічних реакцій. Інтернет-магазин “Віденська Оптика” пропонує вам купити саме такі багатофункціональні розчини для лінз хорошої якості, від перевіреного виробника та за доступною ціною.

 


В цій категорії немає товарів.