+38 (0332) 77 48 00
 +38 (0332) 78 48 78
Меню

Розчини для контактних лінз

Очі - це основний сенсор людини. За допомогою очей ми сприймаємо найбільше інформації з навколишнього світу. Тому доглядати за ними та оберігати їх потрібно максимально ретельно.


Але як же обрати правильні, професійні каплі та розчини, які не лише не нашкодять вам, а й допоможуть під час носіння контактних лінз? Це важливе питання, над яким ламало голови чимало світових офтальмологів. А особливо це стало актуальним останнім часом, коли каплі стали більш затребуваними.

Сучасний світ став дуже комп’ютеризованим. Більшість людей заробляє на життя тим, що працює за екранами. Це веде за собою рідше моргання, зволоження оболонки ока зменшується, виникає відчуття сухості, дискомфорту.


А також це стосується людей, які змушені носити контактні лінзи. Адже, коли між віком і рогівкою є лінза, око осушується значно швидше. У цій ситуації без розчину та крапель для лінз просто не обійтися. Вони підтримують необхідну вологість та допомагають зберігати гостроту та ясність зору.


Але як знати, що ті чи інші каплі є якісними? Без порад офтальмолога у цій ситуації просто не обійтися. Він огляне вас, перевірить зір та випише необхідний рецепт розчину та крапель.


Тоді логічно виникне інше питання: а де ж їх купити? Звичайно, це повинно бути перевірене спеціально обладнане місце, яке професійно цим займається і піклується про кожного споживача.


Оптимальний варіант - це “Віденська Оптика”. Це спеціалізований інтернет-магазин, який вас не підведе. З нами ви можете бути впевненими у тому, що розчини є свіжими, адже вони не стоять на прилавках аптек чи магазинів невідомо скільки, аж поки їх хтось не купить. Ми замовляємо продукцію у виробника після того, як ви замовили її у нас. Таким чином, ви отримуєте свої каплі чи розчини, можна сказати, прямо від виробника.

Треба глибше розібратися, що таке каплі і чим вони відрізняються від розчину. Їхній склад майже однаковий, але каплі - це практично той самий розчин, тільки менш концентрований. Якщо впродовж дня ви відчуваєте лінзу в оці і це завдає вам дискомфорту, якщо ви помічаєте сухість ока, відчуваєте в оці неприродне тепло та будь-які інші симптоми, що відхиляються від норми, тоді без цих препаратів вам не обійтися.


Якщо ви використовуєте розчин тоді, коли знімаєте та поміщаєте в нього лінзи, то краплі потрібно використовувати на протязі усього дня поки ви в лінзах.


Буде дуже добре, якщо краплі і розчин будуть одного виробника. Це покращить ефект від їхнього використання. Але використовувати їх не за призначенням категорично заборонено. Тобто, в жодному разі не можна розчин для зберігання лінз капати в очі, бо розчин дуже концентрований, або ж використовувати каплі як рідину для зберігання лінз, бо їхня слабка концентрація не дозволить правильно очистити лінзу.


Завжди є можливість того, що каплі вам можуть не підійти. 100-відсоткову гарантію не зможе дати жоден виробник, але “Віденська Оптика” працює лише з тими виробниками, у яких цей відсоток максимально високий.


Також постачальники, з якими співпрацює “Віденська Оптика” турбуються про своїх потенційних клієнтів і наголошують, що каплі - це предмет гігієни, який повинен бути індивідуальним. Категорично не рекомендується користуватися одними краплями двом чи кільком людям. Бо на “носику” флакона можуть залишатися мікроорганізми однієї людини і переходити до іншої. А це додатковий ризик виникнення різного роду заражень та навіть запального процесу.


Розчини та краплі для очей, які пропонує інтернет-магазин “Віденська Оптика”, - це перевірена якість, надійність, доступна ціна та здорові сяючі очі.