+38 (0332) 77 48 00
 +38 (0332) 78 48 78
Меню

Оправа Andy Wolf 4514 b

В наявності

7.270 грн.

  • Виробник: Andy Wolf
  • Артикул: Andy Wolf 4514 b

AndyWolf – це новаторський австрійський бренд оптики з великими вимогами до якості та унікальності дизайну. Бренд, який менше, ніж за десять років завоював світову славу на ринку оптики.

Високоякісний італійський ацетат та метал першого ґатунку є будівельними блоками для кожної оправи Andy Wolf. Австрійці використовують італійський пластик тому, що він, як відомо, вважається кращим в світі. Для виготовлення багатошарових оправ листи ацетату целюлози спочатку ріжуть на тонкі довгі пластини, потім їх укладають в потрібній послідовності, після чого під впливом температури і тиску знову пресуються, отримуючи на виході монолітний лист товщиною 8 мм. Сформовані частини оправи проходять кілька стадій очищення, шліфування та полірування, щоб гарантувати максимальний комфорт при носінні. Протягом всього процесу, кожна частина оправи проходить суворий контроль якості. Після того, як оправа, нарешті, зібрана, вона проходить повторну перевірку.

Модельний ряд колекції Andy Wolf більший в порівнянні з колекціями багатьох інших брендів і включає в себе найрізноманітніші за стилем моделі, починаючи з майже класичних, які користуються попитом на батьківщині бренду і в прилеглих до неї країнах, і закінчуючи екстравагантними, що стали візитною карткою Andy Wolf .Специфікація
Для кого Чоловічі
Колір оправи Коричневий
Матеріал оправи Пластик
Тип оправи Обідкові
Форма Прямокутні

Написати огляд

    Поганий           Хороший