+38 (0332) 77 48 00
 +38 (0332) 78 48 78
Меню

Оправи для окулярів

Останнім часом стало дуже модно носити окуляри не лише як засіб для корекції зору, а як модний аксесуар, таке собі доповнення для завершення образу.


І в цьому випадку, основне, на що варто звернути максимальну увагу - це правильно підібрана оправа.


Чому це так суттєво?


Все дуже просто.

Більшість людей, коли вибирає окуляри, звертає увагу на те, як вони дивляться на обличчі. Звичайно, можна переміряти всі окуляри, які є в магазині, можна запитати поради в продавця чи друга, наприклад. Але що робити, коли немає такої можливості, або, коли купуєте їх в інтернет-магазині.


Про властивості лінзи можна прочитати інформацію чи запитати в лікаря.


Та не варто засмучуватися. Ми пропонуємо вашій увазі кілька правил для правильного вибору оправи. Ви будете задоволені покупкою та носитимете їх з радістю.


Варто завжди пам’ятати, що оправа повинна підходити саме до вашої зовнішності. Не варто купувати аксесуар за таким принципом: “В моєї подруги такі гарні окуляри, вони їй так підходять. Куплю-но я собі такі...”. Так ви 100-відсотково помилитесь. Варто не забувати, що кожна людина - це індивідуальність, зі своїм характером, зовнішністю та, звісно ж, рисами обличчя. Наприклад, для карооких чудово підійдуть окуляри в коричневій, сірій чи смарагдовій оправі.


Дизайнери та модні критики наголошують, що форма оправи повинна бути прямо протилежною до форми обличчя, але співмірною з його формою.


Якщо щасливим власникам овального обличчя турбуватися потрібно найменше, адже їм підійдуть майже всі види оправ, то круглолицим, наприклад, потрібно знати, що їм чудово підійде оправа прямокутної форми, щоб візуально збільшити розмір очей та видовжити обличчя.


Людям, у яких обличчя навпаки видовженої форми, потрібно вибирати оправу, яка б дещо округлила його. Для них доречними будуть оправи з різного роду узорами та декоративними елементами, щоб обличчя стало більш пропорційним.


Відома також “трикутна” форма обличчя (широкий лоб і вузьке підборіддя). Для цього типу обличчя оптимальним варіантом буде максимально непомітна оправа без будь-яких декоративних елементів.


“Квадратна” форма обличчя характеризується і широким лобом, і широким підборіддям. Тому, відповідно краще обирати оправи овальні чи прямокутні, але точно не квадратні. Це допоможе видовжити і округлити обличчя.


Отже, з формою оправи ми розібралися. Щодо її кольору, то тут теж є свої нюанси. Тут потрібно звертати увагу на колір очей, волосся, шкіри.


Для людей зі світлою шкірою, світлим волоссям та, наприклад, блакитними очима доречними будуть оправи золотого, мідного, жовтого, персикового, червоного кольорів.


Для темноволосих та карооких чудовим доповненням до образу стануть оправи сіро-синього, рожевого, блакитного, чорного кольорів.


Скориставшись нашими порадами, в інтернет-магазині “Віденська Оптика” ви зможете підібрати найкращий варіант окулярів, з оправою, яка підійде саме вам. Буде вдалим доповненням образу для роботи, для відпочинку, для занять спортом тощо.


Тут ви знайдете окуляри в красивій, сучасній, модній, зручній і високоякісній оправі.

Якщо вам набридли фальсифіковані підробки чи просто неякісні вироби, які швидко ламаються, тоді вам знову ж до “Віденської Оптики”.  


Ми працюємо лише з перевіреними виробниками і гарантуємо вам, що ви станете власником оригінального аксесуару, виготовленого з запатентованих полімерних чи металевих матеріалів.


Завдяки стабільності і якості матеріалів, окуляри в “справжній” оправі прослужать вам довго і стануть незамінним доповненням до будь-якого модного луку на довгий час!


В цій категорії немає товарів.