+38 (0332) 77 48 00
 +38 (0332) 78 48 78
Меню

Сонцезахисні окуляри MontBlanc


Оптика Montblanc - одразу асоціюється з  витонченістю, елегантністю. Бренд символізує вершину гори, зійти на яку вдається не кожному. MontBlanc - одна із самих престижних марок світу.


Окуляри цього бренду як правило вибирають представники ділової і культурної еліти. Доступність ціни  на сонцезахисні окуляри Монблан робить їх доступними і у простих людей.


Окуляри і оправи Montblanc мають ряд своїх особливостей. По- перше оптика Montblanc прекрасно поєднується з іншими аксесуарами і є абсолютно стилістично завершеними.


Носіння розкішних моделей з колекції сонцезахисних окулярів Montblanc приносить  істинне задоволенням його власникам. Це ніби постійно на висоті вершини, з якої ти з деякою верхністю спостерігаєш за оточууючим світом.


Традиційна кольорова гамма бренду Montblanc - це чорний, сріблястий, золотий. Золоте покриття оправи підкреслює статус власника і робить більш соліднишим.


Варто зазначити. що золото має гіпоалергенні властивості, і робить безпечним користування окулярами.Купивши сонцезахисні окуляри MontBlanc ви станете втіленням вишуканості смаку і стилю.Немає товарів для відображення.