+38 (0332) 77 48 00
 +38 (0332) 78 48 78
Меню

Торичні контактні лінзи

Без торичних контактних лінз просто не обійтися людям, у яких астигматизм. Ці лінзи рекомендовано носити щоденно і змінювати пару кожного місяця.

Вони розроблені таким чином, що забезпечують успіх вдалого підбору фактично із першого разу, гарантуючи стабільність, передбачуваність подальшого підбору і хороший зір. До речі, 99% таких лінз мають оптимальну або підходящу посадку при першому ж підборі, а ще лінзи стабілізуються на оці за дуже короткий період часу.

У мережі салонів "Віденська Оптика" вас проконсультують та допоможуть вдало і швидко вибрати торичні контактні лінзи.

Особливості торичних лінз у тому, що вони розроблені спеціально для максимального зменшення проблем з рогівкою. Їх виготовляють з матеріалів для звичайних коригувальних лінз. Але сама форма і структура торичних лінз дещо відмінна. Вони мають дві опуклості під різними кутами. А також вони краще затримуються на очах і не обертаються. 

Сама адаптація очей до торичних лінз займає кілька днів, на відміну від коригуючих окулярів, до яких звикати доводиться набагато довше.

Торичні лінзи можуть бути з різними термінами заміни: щоденні, одномісячні. За матеріалом розрізняють торичні гідрогелеві і силікон-гідрогелеві лінзи.

Купити їх ви можете в інтернет-магазині “Віденська Оптика” швидко, якісно, доступно. Ми працюємо лише з перевіреними виробниками і та сертифікованими матеріалами.


В цій категорії немає товарів.