+38 (0332) 77 48 00
 +38 (0332) 78 48 78
Меню

Одномісячні контактні лінзи

Одномісячні контактні лінзи — це сучасний і високоефективний спосіб корекції зору. Зрозуміло з назви, що їх дозволено носити в денному режимі протягом 1 місяця, а потім їх потрібно замінити новими. Такі лінзи рекомендовані для пацієнтів з короткозорістю, далекозорістю і астигматизмом.

Використання одномісячних лінз - максимально комфортне і зручне, якщо чітко дотримуватися всіх норм догляду за ними. Для цього досить використовувати універсальні розчини і пероксидні системи. Ферментне очищення лінз на один місяць не потрібна.

Пам'ятайте, що лінзи обов'язково потрібно знімати перед сном задля уникнення подразнень чи потрапляння інфекції.

Щоб уникнути дискомфорту при носінні місячних контактних лінз, стежте, щоб вони постійно залишалися вологими. Дуже важливо використовувати для зберігання спеціальний розчин.

Щоб максимально зменшити час перебування контактних лінз під впливом повітря, потрібно виймати їх з контейнера по одній і негайно надягати. Після носіння знову витягати по одній і відразу ж поміщати в контейнер.

Одномісячна контактна лінза дуже тонка, оскільки з її допомогою коригується недолік зору безпосередньо на поверхні ока. Тому лінзи особливо добре підходять для людей з високим ступенем короткозорості.

До переваг місячних контактних лінз можна віднести:

— Мінімальний догляд за ними;

— Хороші експлуатаційні характеристики;

— Виготовлення з  якісних, екологічних матеріалів;

— Зручність у застосуванні і комфорт.

Переконайтеся у перевагах одномісячних лінз самостійно, придбавши їх в інтернет-магазині “Віденська Оптика”, і дивіться на світ широко відкритими очима.


В цій категорії немає товарів.