+38 (0332) 77 48 00
 +38 (0332) 78 48 78
Меню

Одноденні контактні лінзи

Одноденні контактні лінзи одразу завоювали довіру і популярність серед людей з проблемами зору. Лікарі відзначають, що одноденні лінзи відрізняються високим рівнем гігієнічності, а це - мінімальний контакт лінз з руками, відсутністю необхідності зберігати лінзи в розчинах, мити їх, дезинфікувати.

Перевагою цих лінз є те, що за ними легко доглядати. Досить лише в кінці дня зняти їх і викинути, а вранці наступного дня одягнути нову пару. Незамінними одноденні лінзи стануть для дітей, підлітків, публічних людей, спортсменів і всіх тих, хто веде активний спосіб життя, у кого часто не вистачає часу на правильний догляд за лінзами, хто піклується про безпечне носінні контактних лінз і здоров'я своїх очей.

Одноденні лінзи стануть в нагоді і тим пацієнтам, які переважно носять окуляри, але час від часу їм потрібно надягати лінзи. В такому випадку одноденні лінзи - це, в першу чергу, економія коштів (вам не доведеться щоразу купувати нові лінзи, адже вони продаються упаковками, мінімум по 30 штук).

Лікарі-офтальмологи виділяють фактори, при яких одноденні лінзи будуть найкращим варіантом: підвищена чутливість очей, алергічні реакції, які часто виникають, потреба максимального комфорту і зручності, заняття спортом, відсутність часу для ретельного догляду за традиційними лінзами.

В інтернет-магазині “Віденська Оптика” серед засобів контактної корекції зору представлено широкий асортимент одноденних лінз: це одноденні лінзи для корекції короткозорості, далекозорості, астигматизму; з різних матеріалів - гідрогелевих і силікон-гідрогелевих; з додатковими функціями - захистом від ультрафіолету, з асферичним дизайном і інші.

Купити їх ви можете в інтернет-магазині “Віденська Оптика” і бути впевненими у своєму виборі.


В цій категорії немає товарів.