+38 (0332) 77 48 00
 +38 (0332) 78 48 78
Меню

Кольорова лінза

В наличии

0 грн.

  • Артикул: Кольорова лінза

З сучасними технологіями людина може змінити у собі все, навіть колір очей.

Для цього існують декоративні контактні лінзи.


При виборі кольорових контактних варто звертати увагу не лише на їхні косметичні властивості, а й на якість та безпечність матеріалу, з якого вони виготовлені.


Інтернет-магазин “Віденька Оптика” пропонує вам широкий спектр лінз, які здатні змінювати колір райдужної оболонки ока.

У нас ви зможете замовити лінзи найрізноманітніших кольорів та відтінків, з різним терміном експлуатації та від відомих виробників. З цими лінзами ви можете бути впевненими у тому, що ваші очі не постраждають.


Найбільш популярними сьогодні вважають кольорові лінзи одноденного використання, адже ви не витрачаєте гроші на розчини та краплі для догляду за ними. А той факт, що кожного разу ви вдягаєте нові, стерильно чисті лінзи унеможливлює виникнення різного роду заражень чи алергічних реакцій.


Інтернет-магазин “Віденська Оптика” турбується про здоров’я клієнтів, ми співпрацюємо з лікарями-офтальмологами на постійній основі і знаємо, що лінзи - це індивідуальна річ, яка підбирається для кожного клієнта окремо і лише після детального обстеження та рекомендацій спеціаліста.

Для того, щоб купити декоративні лінзи для зміни кольору очей, ви можете зв’язатися з нашими менеджерами і вони допоможуть зробити вам правильний вибір.

Специфікація

Написати огляд

    Поганий           Хороший