+38 (0332) 77 48 00
 +38 (0332) 78 48 78
Меню

Кольорові (косметичні) контактні лінзи

Крім суто лікувальних лінз, є ще різні види косметичних лінз. Вони дозволяють легко змінювати колір чи відтінок ваших очей і кожен день може бути неповторними.

Оновлений та вдосконалений дизайн кольорових лінз дозволяє носити їх комфортно та зручно, а також забезпечує простоту і легкість маніпуляцій, бездоганне центрування лінз на оці.

Кольорові лінзи від "Віденської Оптики" змінюють колір як світлих, так і темних очей. Комбінація малюнку лінзи із декількох кольорів дозволяє Вам змінювати колір очей найбільш природнім способом. Очі набувають глибокого сапфірового, горіхово-медового, насиченого сірого, фіалкового чи глибокого зеленого кольору.

Особливістю кольорових лінз є те, що вони, як і всі контактні лінзи, здатні корегувати зір. А також приховувати вроджені та набуті вади, приховувати офтальмологічні патології, а також тренувати м'язи очей після різних оперативних втручань.

Кожен повинен знати, що перед покупкою кольорових контактних лінз слід проконсультуватися з лікарем. Адже для правильного підбору таких засобів потрібно враховувати і радіус кривизни, і оптичну силу, і центрування лінзи.

З Кольоровими лінзами від "Віденської Оптики" ви з легкістю зможете стати блакитноокою, навіть якщо природа наділила вас карими очима, чи зеленооким навіть якщо у вас сірі очі. І все це з абсолютною безпекою для здоров'я.

Експериментуйте, змінюйтеся, вражайте!

В цій категорії немає товарів.