+38 (0332) 77 48 00
 +38 (0332) 78 48 78
Меню

Двотижневі контактні лінзи

Двотижневі контактні лінзи - це зручний засіб корекції зору.

Такі лінзи гарантують вам високу чіткість зору, а також максимальний комфорт при їх використанні. Двотижневі лінзи займають середню ланку між одноденними і лінзами одномісячного використання.


Завдяки тому, що даний тип лінз носиться не більше 2 тижнів, білкові відкладення не встигають накопичуватися на їх поверхні, а це, в свою чергу, гарантує захист очей від подразнень, алергії  та інших небезпечних захворювань.

Позитивним моментом у використанні двотижневих лінз є те, що вони не вимагають глибокого очищення. Це і дуже зручно, і вигідно, бо не треба витрачати на це кошти, і для очей - безпечно, бо на них не впливають очисні засоби.Тобто можливість виникнення алергії  зводиться до нуля.

Важливою особливістю двотижневих контактних лінз від "Віденської Оптики" є високий ступінь доступу кисню до очей, що дозволяє уникнути кисневої недостатності і зберегти їх здоров'я і комфорт.

Комфорт, безпека і доступність — ключові переваги контактних двотижневих лінз.

Найчастіше до складу лінз з режимом носіння в 2 тижні виробники включають UV-фільтр, що захищає очі від ультрафіолетового випромінювання. Якщо ви вирішили купити двотижневі контактні лінзи, пам'ятайте, що потрібно суворо дотримуватися призначень Вашого офтальмолога, а також враховувати індивідуальні особливості Ваших очей і в жодному разі не носити їх довше зазначеного терміну.

Інтернет-магазин “Віденська Оптика” допоможе вам зробити правильний вибір.

В цій категорії немає товарів.