+38 (0332) 77 48 00
 +38 (0332) 78 48 78
Меню

Контактні лінзи

Контактні лінзи - це прогресивний крок в розвитку офтальмології. Вони, як і окуляри, дозволяють скорегувати зір і, в той же час є абсолютно непомітними для інших.


Це чудовий спосіб миттєво покращити зір. Варто лише їх правильно підібрати, тоді вже перше застосування буде зручним та комфортним. Зробити свій вибір вам пропорнує інтернет магазин контактних лінз "Віденська Оптика". 

Часто застосування контактних лінз - це єдина можлива альтернатива операції.Застосування лінз дає власнику певні переваги, порівняно з використанням лише окулярів. Адже контактна лінза і око зливаються в єдину оптичну систему, що дає можливість досягнути кращого ефекту зору.


Також лінзи - це часто єдиний вихід для спортсменів, наприклад, бо в їхній діяльності носити окуляри не лише не зручно, а й навіть небезпечно. А люди, у яких різний ступінь проблемності очей, без лінз просто обійтися не можуть.


Цікаво, що лінзи з суто лікувального інструменту сьогодні активно входять в сферу косметології. Часто можна зустріти людей, які хочуть на деякий час просто змінити природний колір очей і звертаються за допомогою до лінз.


“Віденька Оптика” може задовольнити потреби кожного споживача.


У нас ви знайдете лінзи  з різного матеріалу: м'які (желеподібні) та жорсткі (виготовлені н силіконовій основі і чудово пропускають кисень); часу носіння без зняття: лінзи-одноденки (потрібно знімати на нічний час), довготривалого носіння (можна носити тиждень), лінзи “безперервного носіння” (близько місяця); частоти заміни на нову пару: починаючи від одного дня і аж до року;  форми і дизайну.


Варто пам’ятати, що лише лікар-офтальмолог зможе професійно підібрати вам лінзи. Після обстеження ви зможете отримати рецепт лінз, по якому їх можна буде купити в спеціалізованому місці, а саме в інтернет-магазині “Віденька Оптика”.

 

Ми пропонуємо вашій увазі перевірені контактні лінзи, які мають всі необхідні сертифікати якості, гарантійні документи, постачаються від перевірених виробників.


Для того, щоб лінзи служили вам весь зазначений на упаковці термін потрібно за ними правильно і грамотно доглядати. Це і своєчасна очистка, дезинфекція, зберігання. Сьогодні цей процес теж значно спростився, адже один грамотно підібраний препарат здатен замінити весь асортимент другорядних засобів.


Але якщо вам і це не підходить, тоді вам варто звернути увагу на одноразові лінзи, таким чином процес догляду ви зможете цілком оминути. Кожного дня ви просто використовуєте нову пару.


Особливістю лінз, які пропонує “Віденська Оптика”, є те, що вони пройшли всі необхідні тестування та випробування. Мінімізовано можливість виникнення будь-яких ускладнень чи непередбачених симптомів. Відомо, на переносимість і рівень комфорту під час носіння лінз може впливати цілий ряд факторів. Люди по-різному реагують на матеріал, з якого виготовлено лінзи, але “Віденська Оптика” працює лише з тими виробниками, які несуть відповідальність за свій товар та можуть підтвердити його якість документально, а не лише словесно.


Отже, за допомогою лінз можна скорегувати короткозорість, далекозорість, астигматизм та інші хвороби ока. Крім цього, ви можете кардинально змінювати колір своїх очей, і цим дивувати, або й шокувати оточуючих. Контактні лінзи стали зручними і комфортиними. А сучасні матеріали, з яких їх виготовляють роблять лінзи майже невідчутними для ока.


І усе це ви можете замовити та купити в інтернет-магазині “Віденька оптика” швидко, зручно, та за доступною ціною. Ми гарантуємо вам якість та надійність. Єдине, що вам слід пам'ятати - це дотримання правил гігієни. це просте правило та наші лінзи збережуть ваші очі здоровими та красивими на багато років.