+38 (0332) 77 48 00
 +38 (0332) 78 48 78
Меню

Оплата і доставка оптики в інтернет-магазині Віденська Оптика

Купувати оптику в нашому інтернет-магазині - зручно та легко!

В інтернет-магазині "Віденська Оптика" дуже просто здійснювати покупки з усіх куточків України з доставкою, усі спеціальні пропозиції, акції та знижки, представлені на сайті, є актуальними для Вас!

У нашому каталозі охоплено широкий асортимент товарів для контактної корекції зору, серед яких Ви можете придбати окуляри, оправи, контактні лінзи, розчини по догляду за лінзами, зволожуючі краплі та інші товари від всесвітньовідомих торгових марок, які можна купити в роздрібній мережі салонів «Віденська оптика».

Оплата оптики

Інтернет-магазин "Віденська Оптика" працює по 100% передоплаті за замовлений товар.

Реквізити для оплати товару будуть надіслані на Вашу поштову скриньку після завершення замовлення.

Доставка оптики

Для економії Вашого часу ми пропонуємо Вам скористатися новим сервісом від "Віденська оптика" - службою доставки окулярів, оправ, лінз, аксесуарів і засобів по догляду у Луцьку та інших містах України!

Використання даної послуги дозволяє Вам користуватися такими перевагами:

1) у робочі дні кур'єр доставить обраний Вами товар прямо до вас додому або в офіс в обумовлений термін - послуга діє в межах міста Луцька.

2) оформити замовлення на сайті можна у будь-яку пору доби. Наші менеджери зв'яжуться з Вами у найкоротший термін для уточнення усіх деталей замовлення. 

3) замовлення через кошик приймаються цілодобово.

4) здійснюючи замовлення через наш сайт, можна забронювати замовлений товар (наприклад, лінзи) до терміну планової заміни в тому салоні, де ви звикли робити покупки, тим самим отримуючи гарантію наявності вашого товару до терміну планованої покупки.

5) ви можете економити свій час - доставка Вашого замовлення здійснюється по усіх містах України транспортною компанією "Нова Пошта";

6) термін доставки товару службами «Нова Пошта» - 2-3 дні після 100% передоплати вартості замовлення.

7) якщо Ви зміните місце проживання або місце роботи, Вам не доведеться змінювати звичне місце покупок - ми доставимо Ваше замовлення за новою адресою поштовою службою!