+38 (0332) 77 48 00
 +38 (0332) 78 48 78
Меню

Серветки для догляду за окулярами

Люди, які часто носять окуляри чи то для корекції зору, чи то як захист від ультрафіолетового випромінювання, знають, що за ними теж потрібно доглядати, очищати, полірувати…


Навіть наймодніші і найдорожчі окуляри в елегантній оправі втратять оптичні властивості та естетичний вигляд, якщо цього не робити.

Пилюка, відбитки пальців, сліди від вологи та багато іншого - все це псує зовнішній вигляд аксесуару (а також їх користувача) і значно знижує якість бачення


Серветки для очищення окулярів допомагають вирішувати подібні проблеми. Вони виготовляються з різноманітних матеріалів, як правило, з мікрофібри з дуже дрібним діаметром мікроволокон. Мікрофібра - це високотехнологічний матеріал, волокна якого у сто раз тонші ніж людська волосина. Така серветка не лише гарантує максимальний захист, а й володіє антибактеріальними властивостями.


Це і відрізняє  спеціалізовану професійну серветку перевіреного виробника від першої ліпшої тканини, що потрапляє під руку. А якщо взяти занадто жорстку тканину, то вона може пошкоди лінзи, залишити на них подряпини та мікротріщини.


В інтернет-магазині “Віденська Оптика” ви зможете купити  серветки з м’якої тканини, яка не пошкодить поверхню лінзи і ефективно видалить всі забрудення. “Віденська Оптика” - це перевірена якість та доступна ціна.


В цій категорії немає товарів.