+38 (0332) 77 48 00
 +38 (0332) 78 48 78
Меню

Футляри для окулярів

Найважливіше для футляра - це максимально добре виконувати свою автентичну функцію, а саме: дбайливе зберігання речей.


Вони виготовлені таким чином, аби зробити ваш догляд, в даному випадку - за окулярами в декілька разів простішим та зручнішим.

Окулярам без них аж ніяк не обійтися. Футляр захищає їх і гарантує, що вони не зазнають пошкодження. Саме завдяки ним ви можете бути спокійні і не хвилюватися зайвий раз, що ваші окуляри пошкодилися, подряпалися чи забруднилися, поки, наприклад, лежали у вашій сумочці.Футляри, як правило, виготовляють з твердого каркасу та м’якої внутрішності. Пластик, дерево або метал забезпечує необхідну жорсткість футляру. Зсередини виріб може бути покрий силіконом, замшею, хутром. Спеціальна захисна прокладка - зазвичай велюрова.


У салоні “Віденська Оптика” наявний широкий асортимент футлярів. Є і чоловічі, і жіночі, різного розміру, бренду, моделі, широка кольорова гамма, продуманий сучасний дизайн, якісне виготовлення і перевірені матеріали.


Елегантний, красивий футляр не лише збереже ваші окуляри цілими та неушкодженими, а й підкреслить стиль власника та його статус.

В інтернет-магазині “Віденська Оптика” кожен зможе обрати футляр на свій смак і відповідно до свого стилю. Ми пропонуємо вам якісний аксесуар від перевіреного виробника і за доступною ціною.

 


В цій категорії немає товарів.