+38 (0332) 77 48 00
 +38 (0332) 78 48 78
Меню

Аксесуари для окулярів та лінз

Якщо так сталося, що ви полюбляєте, або змушені носити окуляри, то слід пам'ятати, що за ними, як і за будь-яким елементом гардеробу чи аксесуаром, потрібно доглядати і турбуватися.


Звичайно, визначитися і придбати все необхідне непросто, але “Віденська оптика” максимально вам у цьому допоможе. З нами ви зробите правильний вибір.

Перше, без чого окулярам аж ніяк не обійтися - це футляр. Це такий собі “захисний будиночок”, в якому окулярам затишно та безпечно живеться.


Футляр виготовлено з твердого каркасу та м’якої внутрішності. Пластик, дерево або метал забезпечує необхідну жорсткість футляру. Зсередини виріб може бути покрий силіконом, замшею, хутром. Спеціальна захисна прокладка зазвичай велюрова.

У салоні “Віденська Оптика” наявний широкий асортимент футлярів. Є і чоловічі, і жіночі, різного розміру, бренду, моделі, широка кольорова гамма, продуманий сучасний дизайн, якісне виготовлення і перевірені матеріали.


Елегантний, красивий футляр не лише збереже ваші окуляри цілими та неушкодженими, а й підкреслить стиль власника та його статус.


Наступним не так аксесуаром, як, швидше, необхідним засобом для окулярів є різного роду спреї. І не важливо чи це окуляри для корекції зору, чи сонцезахисні, за ними все одно потрібно ретельно доглядати. Адже пилюка осідає всюди, особливо під час перебування на вулиці. Це може знижувати видимість та змушувати очі додатково напружуватися.


Зі спреєм, який пропонує “Віденська Оптика”, догляд за окулярами перетвориться на швидку та зручну процедуру.

Може виникнути питання: нащо купляти спеціалізовані спреї-очищувачі, якщо можна скористатися звичайним побутовим засобом? Це дуже велика помилка, яка може остаточно зіпсувати зовнішній вигляд окулярів. Спреї, які пропонує інтернет-магазин “Віденська Оптика”, очищають лише поверхню лінзи і не містять кислотних добавок, аміаку та багато іншого, що шкодить окулярам.


Третій допоміжний засіб, який допомагає доглядати за окулярами, є різноманітні серветки. Вони, як правило, виготовлені з мікрофібри з дуже дрібним діаметром мікроволокон. Це дає можливість їм проникати в найдрібніші мікропори.

Неважливо, якими саме окулярами ви користуєтесь, сонцезахисними чи для покращення зору, серветка знадобиться вам у кожному випадку.


Виробники, з якими співпрацює інтернет-магазин “Віденська Оптика”, турбуються про своїх потенційних клієнтів і дають рекомендації як саме користуватися їхніми аксесуарами. Протирати окуляри потрібно рухами по колу краще за годинниковою стрілкою. А щоб ефект від їх застосування був максимально помітним і ефективним, серветка повинна бути постійно чистою.


Щоб термін користування окулярами був якомога довшим, вам потрібно дотримуватися таких правил:


  • бережно з ними поводитися, знімати та надягати обома руками;


  • якщо в даний час окуляри вам не потрібні, то не треба носити їх в руці чи надягати на голову замість обруча. Краще за все зберігати їх у футлярі;


  • очищати окуляри можна лише спеціалізованими спреями, а протирати тільки серветкою з мікрофібри.


Купити всі необхідні аксесуари для правильного догляду за вашими окулярами можна в салоні “Віденська Оптика”. Ми пропонуємо вам зручний вибір асортименту, простоту в процесі замовлення, швидка доставка товару, професійна допомога в виборі товару, і, якщо необхідно, консультація з менеджерами.


Ми працюємо лише з перевіреними виробниками, які грамотно та професійно підходять до виробництва свого товару. Їхня продукція відповідає установленим стандартам якості, може надати на підтвердження цього всі необхідні сертифікати та документи. А до кожного товару додано гарантійний талон.